Aluminum Frame Deep pleat HEPA Box Air Filter

Përshkrim i shkurtër:

cilësi të mirë dhe të lartë të performancës super gjobë fibër qelqi, mbi-gjatësi fibër qelqi, letre pp fibër filter dhe kështu me radhë janë përdorur si filtër të mesëm dhe letër alumini ose letër me dy-njëanshëm kompensuar është përdorur si ndarës. Shumë lloje të efikasitetit, nga efikasitetit të mesme (M6 ~ F9), efikasitet Sub-të lartë (H10 H12 ~) me efikasitet të lartë (H13 H14 ~), janë dhënë për konsumatorët për të zgjedhur. Madhësia e gjerë janë në dispozicion.


 • Çmimi :: USD9-99 / Copë
 • Moq :: 20 Boxes
 • Furnizimi Aftësia :: 2000 Kutia / Boxes në ditë
 • Pagesa :: L / CD / AT / T Western Union MoneyGram
 • Port :: Tianjin Shanghai NingBo QingDao Guangzhou
 • Detail Product

  jpg

  Product Details:
  cilësi të mirë dhe të lartë të performancës super gjobë fibër qelqi, mbi-gjatësi fibër qelqi, letre pp fibër filter dhe kështu me radhë janë përdorur si filtër të mesëm dhe letër alumini ose letër me dy-njëanshëm kompensuar është përdorur si ndarës. Shumë lloje të efikasitetit, nga efikasitetit të mesme (M6 ~ F9), efikasitet Sub-të lartë (H10 H12 ~) me efikasitet të lartë (H13 H14 ~), janë dhënë për konsumatorët për të zgjedhur. Madhësia e gjerë janë në dispozicion.

  Details shpejta

  Condition:New                                                                                       Efikasitet: H13 (Customized)

  Construction:Box Filter                                                                          Filtration Grade: Hepa Filter

  Medium Material:Fiberglass                                                                  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

  Certification:ISO9001:2008, ISO9001:2008                                            Lloji: filter Industrial

  Color:white                                                                                         Pjesa NO.:ID-SF

  To Fit:Deep Pleat Box HEPA Filter                                                        Efficiency filtrim Klasa: H13 (Customized)

  Structures:Aluminum or Iron Frame and Cardboard Seperator                Media: Ultra-fine fije qelqi

  Packaging & dorëzimit

  Detajet Paketimi: kuti kartoni me qese plastike

  Ne jo vetëm që prodhojnë të gjitha llojet e madhësi të ndryshme normale Separator filter Hepa, por edhe të pranojë të gjitha llojet e përshtatur

  Madhësia Separator HEPA filter.Please zgjidhni atë madhësi që ju dëshironi të blini referohen tabelën më poshtë,

  Model gjeresia
  (W x L x D) mm
   
  Filter klasën
  EN 779
  Airflow / rënie presioni m³ / h / PA (± 15%) Njësi
  vëllimi m³
  305x610x150 H13 500/220 0,028
  610x610x150 H13 1000/220 0,056
  915x610x150 H13 1500/220 0,084
  1220x610x150 H13 2000/220 0,112
  320x320x220 H13 400/220 0,023
  484x484x220 H13 1000/220 0,052
  630x630x220 H13 1500/220 0,088
  305x610x292 H13 1250/220 0,054
  610x610x292 H13 2500/220 0,108
  305x610x150 H14 500/220 0,028
  610x610x150 H14 1000/220 0,056
  915x610x150 H14 1500/220 0,084
  1220x610x150 H14 2000/220 0,112
  320x320x220 H14 400/220 0,023
  484x484x220 H14 1000/220 0,052
  630x630x220 H14 1500/220 0,088
  305x610x292 H14 1250/220 0,054
  610x610x292 H14 2500/220 0,108

  888

   7

  6

  5


 • Previous:
 • Next: