Karburantit filtër të ujit ndarës VG1540080211S kamion karburantit filter

Përshkrim i shkurtër:

1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

4. Ajo gjithashtu mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike.

5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.


 • Çmimi :: USD3.7-4.2 / copa
 • Moq :: 500 copë
 • Furnizimi Aftësia :: 10000 Copë / copë në muaj
 • Pagesa :: L / CD / AT / T Western Union MoneyGram
 • Port :: Tianjin QINGDAO SHANGHAI Ningbo Guangzhou
 • Detail Product

  Detajet e produktit

  Place of Origin:China (Mainland)                                         Brand Name: GHL

  Warranty:1 Years                                                                  Size: Standard Size

  OE NO.:VG1540080211                                                        Ngjyra: E bardhë

  Quality:High-Quality                                                           Certifikata: TS16949

  Packing:Neutral Packing                                                      Lloji: Karburanti Filter

  Bëni Car: Truck

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: Karburanti filter element fabrikë çmimi makinë VG1540080211 llojet e filtër karburantit

  VG1540080211 Fuel filter one piece in poly bag to be put in one box, 25 boxes to be packed in one carton, Or as per customer's packing instruction.

  Koha Lead: 7-15 ditë

  jpg

  Lloji:

   VG1540080211 Karburanti filter

  Përshtatet / Car Markë: & OEM No.

  OEM NO .: VG1540080211

  Katalog 1:

  TV & Motorcycles >> Auto Engine >> intakes Air >> filter VG1540080211 Karburanti  

  Katalog 2:

  Makineri >> Përgjithshëm Industrial Equipment >> Industrial Filtration Equipment >> Filter Air >> VG1540080211 Karburanti filter  

  Katalog 3:

  Transporti >> Truck Parts >> Engine Truck >> filter 226-2779 Air

  Materiale:

  Wood pulpë filtër letër, urethane Polifonik, gome, hekur etj

  Ngjyrë:

  Blu / e zezë

  Zëvendëson Numri:

  SEV551H4 1000012122

  Garanci:

  10000kms

  Aplikacion:

   Kamion Engine / Auto Motor / Excavator Engine / Industrial Machinery

  përshkrimet: 1.For heqja e pluhurit dhe grimcave të tjera 2.Adopt performancë të lartë 100% të letrës brumë druri filter 3.100% mekanike gome efikasitetit 4.Filtration mbi 99% standardeve 5.High nga materialet e klasës së parë të veçanta të aplikimit të saj për kamion Evropian
  Details Paketimi:

  VG1540080211 Fuel filter  one piece in poly bag to be put in one box, 25 boxes to be packed in one carton, Or as per customer's packing instruction.

  微信截图_20191120162646

  DETAIL 01

  The filtration efficiency is up to 99.5%(98% of the oil bath type air filter), and the penetration rate of dust is only 0.1% to 0.3%.

  微信截图_20191120162723

  DETAIL 02

  Compact structure, can be installed in any direction, and is not restricted by the layout of vehicle parts.

   

  微信截图_20191120162700

   

   

  DETAIL 03

  Purify air, reduce noise and save fuel.


 • Previous:
 • Next: