профил на компанијата

Тијанџин Златна Hugeline копродукции, Ltd е лоцирана во Тијанџин, Кина. На компанијата зафаќа површина од 12.000 квадратни метри, а чиста работилница опфаќа повеќе од 4800 метри квадратни. Постојат 85 лица кои работат во нашата компанија, вклучувајќи управување со персонал (10 лица), професионални и технички персонал (8 лица), продавач на персоналот (20 лица), оператори (10 лица).
одделот на компанијата извоз е основана во 2010 година, а регистрирани капитал е 3000000 јуани. ние сме професионален тим кој истражува, развива, произведува и продава многу видови на filters.we имаат два производство СТП филтер линии, вклучувајќи 6 големи производство шприц линии, 8 еколошки производствени линии, една група на лабораториска опрема, вакуум средства за чистење и 20 други професионални опремата за производство. нашата компанија има ИСО 9001 certification.We се осигура дека нашите високо ефикасни филтри ќе уживаат стабилен квалитет и поволни цени.

Корпоративна култура
1.Business цел:
Подобрување на корпоративна култура, управување со стил ми покаже, подобрување на управувањето, се прошири брендот конотација, звук маркетинг систем, безбедноста и одржливиот развој.
2.Philosophy:
Клиент-ориентирана, маркетинг за центар; Бренд менаџмент како режим на работа.
3.Business локација:
производ-оддалечиме, насочуваат производи, создавање на бренд имиџот на GHL

корпоративни culturex

Нашите производи
Нашата компанија произведува главно за Тојота, Хонда, БМВ, Hyundai, Kia, Мерцедес Бенц, SCANIA, VOLVO, IVECO итн, за домашни и странски клиенти на пазарот на услуги за да се обезбеди квалитет на производите .Product видови се: Филтер за воздух; Филтер за гориво ; Филтер за масло ; кабина филтер; индустриски филтер.
Нашите производи главно се продава добро во Кореја, Јапонија, Турција, Дубаи, Европа, Јужна Африка, Австралија и Југоисточна Азија (Малезија, Хонг Конг и Тајван). Купувачи се добредојдени да не контактирате.

Нашите клиенти
Сите вработени во мојата компанија добредојде на клиентите од целиот world.Our компанија ужива квалитет, поволни цени и добра услуга. Искрено се надеваме да влеземе во деловни односи со клиентите во земјата и во странство.