Auto kabina filtrin e ajrit filtër 87139-50010 kabina për makinën

Përshkrim i shkurtër:

 

1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

4. Ajo gjithashtu mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike.

5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.


 • Çmimi :: USD1.3-1.5 / Copë
 • Moq :: 1000 copë
 • Furnizimi Aftësia :: 30000 Copë / copë në muaj
 • Pagesa :: L / CD / AT / T Western Union MoneyGram
 • Port :: Tianjin Shanghai Guangzhou Ningbo Qingdao
 • Detail Product

   

  jpg

   

  Produkt Detail:

   

  1. Një lloj i ri i letër filtri mjedisit është miratuar për të përmirësuar efikasitetin e elementit filtër.

   

  2. efikasitetin e filtrimit është deri në 99.5% (98% të Tipit vaj filtrin e ajrit), dhe norma e penetrimit të pluhurit është 0.1% deri në 0.3%.

   

  3. struktura kompakte, mund të instalohet në çdo drejtim, dhe nuk është i kufizuar me paraqitjen e pjesëve të automjeteve.

   

  4. Ajo gjithashtu mund të ruaj një shumë të materialit të tilla si fije pambuku, shajak dhe materiale metalike.

   

  5. cilësi të ulët dhe me kosto të ulët. Prandaj, shoferi mund të jetë e garantuar për t'u përdorur.

   

  6. pastrojë ajrin, zvogëlimin e zhurmës dhe të kursyer karburant.

  Details shpejta

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent)

  Brand Name: GHL

  Size: 230 * 213 * 20 mm

  Materiali: Letër Filter

  Emri i produktit: Auto filtrin e ajrit kabina filtër 87139-50010 kabina për makinën

  Ngjyra: E zezë

  Certifikimi: TS16949

  Garanci: 1 Viti

  Funksioni: të hequr pluhurin papastërti

  Numri Modeli: 87139-50010

  Bëni Car: Truck

  Packaging & dorëzimit

  Paketimi Details: kabina Auto ajrit filtër filter 87139-50010 kabina për makinën

  87139-50010 kabina filtrin e ajrit një copë në qese poli të vënë në një kuti, 100 kuti të paketuara në një kuti kartoni, ose sipas udhëzimeve paketim klientit.

  Koha Lead: 7-15 ditë

  Lloji:

  87139-50010 HEPA letër filtri aktivizuar

  karbonit kabina filtrin e ajrit

  Përshtatet / Car Markë: & OEM No.

  OEM NO.:87139-50010

  madhësi

  230 * 213 * 20 mm

  Katalog 1:

  TV & Motorcycles >> Auto Engine >> intakes Air >> 87139-50010 kabina filtrin e ajrit

  Katalog 2:

  Makineri >> Përgjithshëm Industrial Equipment >> Industrial Filtration Equipment >> Air Filter >>

  87139-50010 kabina filtrin e ajrit

  Katalog 3:

  Transporti >> Truck Parts >> Truck Engine >> 87139-50010 kabina filtrin e ajrit

  Materiale:

  Wood pulpë filtër letër, urethane Polifonik, gome, hekur etj

  Ngjyrë:

  E Bardhë e zezë

  Zëvendëson Numri:

  87.139-50.010 871.398-YZZ02

  Garanci:

  10000kms

  Aplikacion:

  Kamion Engine / Auto Motor / Excavator Engine / Industrial Machinery

  përshkrimet:

  1.For heqja e pluhurit dhe grimcave të tjera

  2.Adopt performancë të lartë 100% të letrës brumë druri filter

  3.100% mekanike gome

  efikasitetit 4.Filtration mbi 99%

  standardeve 5.High nga materialet e klasës së parë të veçanta të aplikimit të saj për kamion Evropian

  Details Paketimi:

  87139-50010 kabina filtrin e ajrit një copë në qese poli të vënë në një kuti, 100 kuti të paketuara në një kuti kartoni, ose sipas udhëzimeve paketim klientit.

  c

  d

  z

  image7

  image8

  image9

  image10

  image11

  image12


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!